| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme žili vždycky v bytě, nikdy jsme neměli dům. Žili jsme tak nějak normálně, ani níc moc neskladovali, ani nic moc nevyhazovali. Pak se přihodilo, že jsem musela sama vyklidit čtyřpokojový být při stěhování do menšího, kde jsem už měla bydlet sama. Z bytu postupně všichni odešli, nejdřív BM, pak dcera a nakonec syn a nechali mi tam všecko, co už nechtěli. Bylo to šílené, poslední den jsem vyklízela a balila od rána do dvou do noci, sotva jsem už pletla nohama a rukama. A zařekla jsem se, že nebudu hromadit věci, že budu kupovat jen to, co opravdu potřebuju a ještě si to stokrát rozmyslím a už nikdy nechci nic takového zažít. A to dodržuji už skoro 15 let. Jediné, co někdy koupím, je nějaká kniha, ale jinak žádné serepetičky, za nový kus oblečení vždy jeden starý vyhodím, stejně jako ručníky, povlečení, utěrky, spotřebiče. I tak nejsem žádný minimalista.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.