| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

popravde DM mi nepripada omezujuci co se tyce jidla, v tom problem nevidim. Omezujici problem, ktery si ve veku vasich deti asi jeste neuvedomujete je problem casoveho planovani. Uvedu nekolik prikladu se kterymi jsem se ve sve praxi setkal
a] zakladni skola byla celkem bez problemu
b] stredni skola, byl uz vetsi problem jelikoz vetsinu dnu se jelo non-stop do 15:00, takze pokud chtel clovek alespon jeden teply obed byl probelm, samozrejme resenim je studeny obed, zkonzumovany behem 10 minut
c] vysoka skola, tam uz byva problem vetsi, z prednasek de odejit, ale jednak vetsinou to pak chybi nebo se na vas asisten/profesor kouka skrz prsty, o cviceni specialne v laboratirch to uz byva velmi zasadni problem
d] prace: protoze mam rad vysoke nasazeni vsemi smery zacal jsem delat vyskove prace, ted si predstavte ze splhate nahoru na vez hodinu, tam mate 3 hodiny delat, a dolu to je taky alespon 1/2 hodinky a uz tu mame casovy problem, zamestnavatel na vas nebere ohledy, takze tam musite treba ve 15:00 a dole jeste 19:30, takze to presne prekreje veceri. Nehlede na to ze obcas takove akce zacina 23:00 a konci 6:00 v kuse v 80 metrech, a vecere se tam jednak ji spatne, o mereni glykemie ani nemluvim.
e] jelikoz skvela prace vyskove technika ublizovala trosku moc memu zdravotnimu stavu, musel jsem do kancelare. Ale i tam jsem narazil. Pracuju jako spravce siti, rozhlehlych siti, servis siti u zakaznika, specialni reseni, clovek by rekl ze tady nenarazi, ale opak je pravdou, muzu dat hned dva priklady za brezen. V 10:00 jsem odvolan k zakaznikovi pro drobny vypadek jednoho neduleziteho svazku, nakonec jsem bez prestavky skoncil v 23:00, nebudu se rozepisovat technickymi detaily, ale zas tak trivialni vec to nebyla, a zkuste rict zakaznikovi ktery kazdou hodinou off-line prichazi o desetitice a hlavne o zakazniky.
Druhu pripad se stal primo u nas na centrale, 30.3. jsem dostal urcity ukol ktery musel byt do 1.4 do 8:00 hotov. Zacal jsem 30.3. v 14:00 skoncil jsem 1.4. v 12:00, kompenzace behem nonstop prace neni takovy problem jako spanek po praci.

Ted to vypada jako, ze se porad jenom lituju, opak je pravdou jsem velky zivotni optimista, ale tvrdit ze z DM jde delat skoro uplne vsechno je proste nesmysl, co me nejvice mrzi ze jsem k vuli DM musel prestat delat vyskove prace protoze i kdyz jsem v IT oboru relativne zkuseny mel jsem tu praci rad. a je mnoho dalsi cinnosti, ktere jdou z DM tezce nebo vubec (pro priklad muzu jmenovat hloubkove potapeni a bunge jumping).

Jsem optimista, takze vim ze zvladnout jde vsecko, akorat mi (tim myslim DM positive) musime obcas za dokazani neceho neco obetovat.

maska
ps: sorry za preklepy, cestinu, a cokoliv.
pss: pokud jste to docetli az sem tak vas obdivuji
psss: Komentare zasilejte na maska@magicseven.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.