| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já zase nechápu, proč manželovi hotovky nekoupit, když nic jiného, tak alespoň neudělá tak velký bordel v kuchyni.~;)
Ale vážně, jako proč ne? Když se před plánovaným odjezdem ocitnu v obchod, hotovku mu koupím nebo si zajede na oběd do místní hospody, popřípadě se ho zželí mojí mace nebo nějaké švagrové a pošlou mu kastrůlek.
Každý si umí hodit do trouby kuře nebo lososa, to sice jo, ale já bych si ho tam také neházela, pokud bych zůstala doma sama, určitě bych si nevařila, to bych radši byla na rohlíkách.~;)
A kdyby mi manžel řekl, že mi hotovku nekoupí, protože každý si umí hodit kus masa do trouby, tak ho do té trouby nacpu také, protože nejsem malé dítě, aby mě vychovával.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.