| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

ahoj Marti, soucítím s Tebou ,jsem na tom podobně, akorát zatím jen 2. týden. Jsem v 7. týdnu a ukrutné nevolnosti mám 2. týden. Je mi na zvracení celý den, bohužel nezvracím,mám jen nutkání, radši bych ráno zvracela a byla celý den v pohodě než tohle. Vadí mi pachy, vůně, vařit nemůžu, nemá smysl si ani dělat zásoby jídla, protože na co mám chuť dnes, z toho se mi zítra bude obracet žaludek. Vadí mi hluk, mám nízký tlak, takže z přechodu z venku do místnosti je mi na omdlení, vše se se mnou točí. V noci mě budí nevolnost, pak pár hodin nespím a jím sušenky a čaj (mám je permanentně na nočním stolku), mám to vyzkoušené, že bolesti ustoupí a můžu spát dál.Pak mám během dne křeče v podbřišku, píchání v oblasti dělohy.Jsem stále unavená, takže polehávám a nemám na nic náladu. Dokonce mi vadí i přítelova vůně pižma, takže nemohu s ním být v nějakém těsnějším kontaktu, což je mi líto, naštěstí je tolerantní a chápe to. Je to pro mne velice omezující, protože jsem hodně aktivní člověk, ještě před 14 dny jsem chodila 4x týdně cvičit,teď je všemu konec. A čeho se nejvíc děsím? Přesně od zítřka za měsíc máme svatbu a já si nedokážu představit, jak to zvládnu, jak na sebe nasoukám uplé šaty, když už teď musím mít rozepnuté džíny vsedě, protože žaludek je příliš citlivý, že nesnesu obepnuté oblečení, zatím ale není bříško vůbec vidět. Snad to vyřeší prášky, které mi předepíše gynekoložka a mé utrpení ze zmírní:-)Závidím všem těhulkám, které tyto problémy neznají.Budu ráda, když mi některá z vás poradí, jak se těchto stavů zbavit, nebo je alespoň zmírnit, takhle fakt fungovat nemůžu. Díky moc a přeji všem příjemné a pohodové těhotenství.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.