| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

Dobrý den tímto reaguji na váš článek.Já jsem rodila v porodnici ve Znojmě přesně před rokem.Porod byl bezproblémový, porodní asistentka p.Vodičková velmi milá a pan doktor Kaliský, který mě po nástřihu šil, velmi jemný a opatrný, takže péči na porodním sále si nemohu vynachválit.Na oddělení šestinedělí si také na sestry a jejich péči nemohu stěžovat, ale právě teď budu reagovat na vaše věty o kojení.Syn se narodil o 16dní dříve a měl 2,75kg.Jakmile jsem ho přiložila k prsu, tak začal tak křičet, až se zalykal. V tomto okamžiku musím podotknout, že nebýt některých hodných sestřiček, které mi sem tam pomohli tím, že mi pro něj dali láhev s mlékem(taktéž jsem odstřikávala)asi bych se úplně zbláznila a přišla bych o mléko, které jsem odstřikávala ještě po dobu dvou měsícu.Pan primář Bloudíček se choval velmi nepříjemně, bezohledně až arogantně.Díval se na mě jako na krkavčí matku, která schválně kojit nechce.TAké mi vždy bylo líto, když přišel na pokoj pochválil děti ve vedlejších postýlkách a na nás se díval s opovržením.Také si nikdy neodpustil poznámku, že mému synovi něco je, že se mu na něm něco nelíbí, ale nikdy mi nevysvětlil o co jde.Opět musím říci nebýt sestřičky, která mě vždy uklidnila,že nejde o nic závažného, že je to drobnost, kterou děti mívají, asi bych skutečně zbláznila.Těch sedm dní na šestinedělí díky tomuto panu primáři jsem si skutečně obrečela a to především manželovi do telefonu a na návštěvách, který byl chudák vystrašenější než já.Ne vždy se profesionál chová jako profesionál.Tímto bych chtěla poděkovat porodní asistence, lékařům, kteří se u mě vystřídali , manželovi a rodině, kteří za mnou děnně chodili a psychicky mě podporovali.PS:Mléko jsem odstřikávala 2 měsíce a krmila i hadičkou ze stříkačky. Potom jsem měla mléka málo, tak jsem po domluvě s dětskou paní doktorkou dávala do 5 měsiců Nutrilon a do teď dávám Hamilon.Chlapeček je zdravý, krásný, předrostl i děti, které jsou kojené a po porodu vážili ke 4kilům.A já vím, že pokud u druhého dítěte budu mít problémy s kojením, že už se nenechám vynervačit, a že kojit není nutné za každou cenu, přestože jsem kojit chtěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.