| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak na výuku cizích jazyků u dětí?

Musím se zastat Milady, mám stejný názor na výuku jazyků jako ona. Moje obě děti začínali ve školce, syn v 6-ti a dcera v 5-ti a ani jeden z nich ještě neuměl pořádně mluvit. Na angličtinu správnou výslovnost ani moc nepotřebuješ, naopak nějaké to huhňání a špatné r a ř je naopak výhodou. Děti zkrz tu angličtinu 2x týdně česky opravdu mluvit nezapomenou a logo mohou opravdu trénovat dále.
Děti se angličtinu neučí tak, jako jsme výuku angličtiny zažili asi každý. Žádné biflování slovíček, žádná gramatika, žádné skloňování. Prostě si hrají, zpívají, říkají si básničky, povídají si o tom co rádi jedí, co mají na sobě atd. Jak se tvoří anglická věta o tom ani nemají páru, přesto paní učitelce odpovídají ve větách.
Myslím si, že dítě pro které není vhodná výuka angličtiny, je takové, které neumí skoro vůbec mluvit, nebo nemá žádnou paměť. No miminko také neumí mluvit a přesto na něj maminka mluví a má to smysl.
Existují určitě jedinci, kteří se začnou učit jazyk později a doženou ty, kteří je jazyk učí od mala. Komu se ale bude učit jazyk snáze? Ne každý máme buňky na jazyky, ale já si myslím, že jazykem v raném věku se dají ty buňky přelstít.
Mirko, nikdo tě nenutí, aby se tvé dítě učilo jazyk od školky, je to tvé rozhodnutí.
Já jsem ráda, že moje děti mají tu možnost začít s angličtinou od školky a že v našem městě existuje výborná paní učitelka angličtiny pro děti. Znám totiž hodně kurzů, kde angličtina pro děti nestojí za nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.