| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Jitule, jsem ráda že jsi našla nějaký kompromis a snad bude vše Ok a nebudeme žádné léčiva brzy potřebovat. Jen doufám že to zvládneme do léta aby se mohl koupat a nekoukal na suchu. Strašně miluje vodu a je úplně neštastný že se nemůže koupat každý večer. Kůži jsem taky promazávala kde čím a osvědčila se nám modrá indulona nebo v lékárně udělaná mast Leniens snad jsem to dobře napsala.Hemangiomy má prcek tři z toho jeden podkožní ty na povrchu se strácí, ale pořád jsou dost velké. Zatím se nám žádná nehoda nestala a nekrvácelo to, tak to teď klepu do dřeva.Když se mu objevily tak nás doktoří celkem vyděsili, do té doby jsem to v životě neslyšela, podtsupovali jsme ultrazvuk jater, střev a mozku jestli to nemá i tam že je to možný a že to může krvácet no byli jsme hotový, naštěstí se to nepotvrdilo. Tak ať se vám daří a nic nezlobí až se jich zbavíte tak určitě napiš ahoj Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.