| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tohle je teda síla. Já jsem odrodila obě dcerky v porodnici ve Frýdlantě v Čechách a celkem to šlo. Moc mi pomohla přítomnost manžela, který po druhém porodu byl snad víc "vyřízený" než já. První porod totiž sice trval 16 hodin, ale noc jsem se snažila prospat. Manžela poslali ve 22 hod. domů, ať načerpá sílu, že si pro něj zavolám. Přiběhl v 7.10 a v 7.30 hod. byla Barunka na světě. Druhý porod byl rychlejší, jen 5 hodin. Ale nepoměřitelně bolestivější. Vlastně byl úplně jiný a Kristýnka vyletěla ven jako po másle. Stahy ji doslova vypudily. U Barunky byly stahy nestahy, děloha si dělala co chtěla. Tak mi musela pomoc porodní asistentka s dalším doktorem a to tak, že mi lehali na břicho, až jsem měla modřiny kolem klíčních kostí. Nicméně, bylo to účinné a holčička je naprosto zdravá. Porodní asistentky byly bezvadné u obou porodů. Je to malá porodnice, takový rodinný typ. Možná, že tam nemají super vybavení jako ve velkých porodnicích (např. mimča se váží ještě na obyčejné váze se závažím), ale přístup sestřiček a doktorů-ek byl velmi příjemný. Je toho ještě mnoho, co bych chtěla v superlativech napsat o této malinké porodnici, ale musím se jít věnovat mým koťátkům.
Všem z okolí Frýdlantu vřele doporučuji, ať si tam zajistí porod. Jsem z Liberce a myslím, že jsem udělala moc dobře. Přeji všem budoucím maminkám jen dobré zkušenosti v této nejkrásnější chvilce života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.