| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chraňte oči svých dětí!

Nosím brýle od 3. třídy. Tehdy mi rodiče vybrali opravdu hnusné, umělhmotné, růžové a kulaté brýle. Tehdy jsem byla dost buclatá v obličeji a brýle jsem nenáviděla, prot jsem je schovávala a nenosila. Po dvou letech jsem je úmyslně zlomila. Dostala jsem sice nové, lae opět umělohmotné. Své první kovové brýle jsem dostala k 18tinám. Jenže to už jsem měla přes 3 dioptrie (krátkozrakost). Konečně mi brýle slušely a já se v nich cítila dobře. Dnes je mi 23, mám 4 dioptrie a velm slušivé brýlky. Má sestra (11) musela také chvíly nosit brýle. Do toho jsem zasáhla a donutila rodiče, aby jí koupily oravdu pškné, slušivé a kovové brýle. Byla na ně pyšná a moc jí slušely. Po čase se jí vada zlepšila natolik, že už je nemsí nosit, ale i ta je má doma v šuplík, co kdyby je musela nasadit znovu. Prosím všechny rodiče, aby na brýlých pro své děti nešetřili, dobré je jim pořídit také fytotrofní skla, které se zabarvují podle intenzity slunečního jasu. Jsou dioptrická a dítě má v létě současně ostré vidění i sluneční brýle. A opravdu nestojí moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.