| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Až do této chvíle jsem si chtěla vybrat porodnici a to zrovna Motol nejsem tím příliš nadšená, ale něco velice podobného se mi stalo před 8 lety u Apolináře na Praze dvě. Už 10 dnů před porodem jsem ležela na tzv. rizikovém předporodním oddělení, když jsem dostala kontrakce ze kterých jsem měla obrovskou radost,(první dítě se narodilo císařských řezem a druhé jsem chtěla zažít "normálně") bylo mi v podstatě vyhubováno, že jsem je dostala velice brzy. Potom co následovalo byl pouze zlý sen nic se nedělo i když jsem říkala,že mám silné a nepravidelné kontrakce na konci prvého dne mi byla milostivě přivolána lékařka, která konstatovala, že jsem se ještě vůbec neotevřela (po celém dnu) a nebylo jí to vůbec divné, pak následovala noc, kdy mi bylo řečeno, že mám spát dostala jsem i nějký prášek dnes už bych si nic nevzala!!!! Po něm jsem jaksi usnula, ale asi ve tři hodiny v noci mne zbudily silné stahy, tak jsem tedy chodila potmě a potichu nemocniční chodbou na G 1, aby mě nikdo neslyšel v 5, 00 hodin jsem se osmělila a zaťukala na sestru, která mi sdělila, že je teď na sále nebude budit určitě, že spí a že mám počkat až přijdou v 6.00 střídat. Tak jsem čekala, pak nastal fofr asi v 7.00 nastoupil jiný doktor, kterému bylo zřejmě divné,že jsem ještě neporodila a tak jsem šla rychle ale velmi rychle na porodní sál. Tam už to šlo naráz, protože zjistili, že mám zkalenou plodovou vodu jasné znamení toho, že se dítku ani matce nevede dobře a následoval císařský řez, protože ozvy plodu byly již nepravidelné. Operační sál měli připravený snad za 5 minut. Nikomu nepřeju tu hrůzu kterou jsem prožívala než mi dali narkózu, ty bolesti předtím a ten strach po probuzení z narkozy zda-li bude dítě v pořádku. Dnes je dcerce už 8 let vyvíjí se dobře, ale bylo to velké štěstí. Takže už nikdy Apolinář!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.