| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Před 6lety jsem rodila svého chlapečka.Podle UZV tvrdili, že mimi je zdravé a nemám se čeho bát!To,že jsem měla rizikové těhotenství a malý chtěl pořád ven,nikoho až tak neznepokojovalo..Mě vlastně taky moc ne,protože mi nikdo neřekl,jak se chovat při rizik.těhotenství.V nemocnici jsem byla 4x a pokaždé na udržování a zklidnění.Malý se narodil 11.7.99,týden po termínu.Od půlnoci jsem cítila bolesti,v 7:30hodin jsme odjeli do porodnice,v 8,30hodin mi píchli"urychlovací injekci"s tím,že malý bude brzo na světě.Ve 12:30hodin mi dali další...Bolesti se stupňovaly a mimi nikde.Vydržím kde co,ale to mi přišlo příliš!V 15hodin mi dali další urychlovák a pořád nic.Nemohla jsem se už ani hýbat,bolestí jsem neviděla,pořád mě přesvědčovali,že to je normální.Když se konečně syn v 15:45hod.narodil,doktor(mimochodem-po roce jsem se dověděla,že mě nerodil porodník,ale pediatr!)řekl"Kurva,ten měl být císařem!!"Měl 54cm a 4,20kg a já prvorodička.Nad ránem jsem skončila na operač.sále,protože opoměl vyndat celou placentu a nedošlo mu,že mě tak velké dítě"trošku roztrhalo".Nebýt hodné sestry,která mě hlídala co půl hodiny a pak co 15minut a dokázala se postavit doktorovi-co mě rodil,dnes tady nejsem!Už jsem další mimi nechtěla!!!Nejen pro to,že skrz"péči rodícího lékaře"malý má DMO,protože ho"trošku přidusil",ale z té hrůzy,že zas prožiji to porodní martýrium!Dneska se s manželem snažíme o druhé miminko a i když mám z porodu strach,věřím,že tentokrát to bude jiné a taky vím,že když budu držet pusu v porodnici,ničeho tím nedosáhnu a bude to jen špatné.Proto se ptám kamarádek,kde rodily,ať si můžu udělat obrázek a nezažít tu hrůzu,co tehdy.Držím všem maminkám palce,ať mají z porodu ty nejlepší zážitky!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.