| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, promiň, chtěla jsem napsat, že Tomáškovi bude 5, to byl překlep. Samozřejmě, je stejně starý jako náš Zdeněček. Tak vidíš, jak jsem to popletla i s Michalkou.
Jsme kousíček ze Zlína, bydlíme v jedné malé vesničce v rodinným baráčku. Jinak za prací dojíždíme do města.
Jani, takže pomáhá rehabilitace Michalce? Budete ještě dlouho chodit?
Tomáška dáváš do školky? Náš Zdeněk začal pořádně teprve teď na jaře, a zatím se mu tam líbí, i když je trochu samotář. Ještě tam nemá pořádně kamarády. Dnes si vzal "dovolenou", je trochu nachlazený, tak ho přes víkend trochu poléčím. Jinak je u babičky (tchyně), moc se tam těšil. Babička je sama nemocná a tak se nemůže brát oba dva, to by nezvládla. Tak Alenka je zas u mojí mamky.
Jinak včera u nás byla strašná zima a déšť, dnes už svítí sluníčko, tak snad dětem ta pouť vyjde.
Jani, jednou jsme byli v Ostravě v Zoo a řeknu ti, byli jsme mile překvapeni. Moc pěkné.
Jinak my často někam jezdíme na výlety, posledně jsme byli v Budišově (asi 80 km za Brnem směrem na Prahu, kousek u Třebíče). Je tam zoologické muzeum zvířat - vycpané zvířata z celého světa, děti jsou tam vždycky jako u vytržení. Dokonce nás tam průvodkyně nechala samotné a my měli celý zámek pro sebe!
Co budete dělat o víkendu? Mě čeká náročný víkend, za prvý je ta pouť a za druhý u toho sfouknem manželovy narozeniny (kulatý). Takže se sejdou všechny babičky a tak, no znáš to. Takže budu makat na plný úvazek! Ani se mě dnes nechtělo do práce.
Všechno mě čeká až přijdu.
Tak se zase ozvi. Ahoj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.