| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zdokonalujeme ruce i nohy

Mila Kaco,
predevsim zdaravim do GB. Tak uz je Adam take pekny cestovatel. No, ja mam prakticky o rok starsi holcicku narodila se 1.6. Ale chtela jsem napsat neco jineho. Take jsme meli stejny problem se sedenim v autosedacce. Pritom tam mela klinek , aby videla ven, ma hraci pult s volantem a telefonem, ktery ruzne houka atd, ale stejne vzdy za chvili rvala. Ptala jsem se vsech pribuznych, co mame delat, ale je fakt, ze nakonec jsme to vyresili tak, ze sedadlo pred autosedackou sklopime tak, ze vidi ven a to ji zaujme.Ted se do auta strasne tesi, protoze pojede na vylet. Take more ma a vodu vubec rada. Jen je ted trochu problem v tom, ze strasne lita, tak ma vsude same odreniny, a tak kdyz stoji ve vode a splouchaji ji vlnky na ty odrene nohy, tak krici au au boli. S tou virozou mas taky pravdu.Nase dite melo taky prujem a teplotu, tak jsem s ni sla k Japonskemu doktorovi a pan doktor ji jen poslechl a prohmatal brisko. Cekala jsem, ze ji treba udelaji vyter nebo tak, ale nic a rekl, ze to byla viroza. Nakonec jsem ji mela davat takovy prasek, ale ten nechtelo dite pozrit, tak dalsi problem a prujem se zastavil , az za dva dny a nejspis rozvarenou ryzi a mrkvi... Vubec, jake mas zkusenosti se Smektou? Ceska pi doktorka nam ji predepsala a Tereza ji nesni, i kdyz ji schovam do doho , co ma rada. No pekne morske a jine vylety preje Alice

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.