| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jaká je pravděpodobnost dvojčat?

Ja bych chtel pridat trochu do diskuse.
V sedesatych letech zil nekde u Nitry knez a ten zacal zkoumat moznost otehotneni u zen. Bez pocitace ten pan poznal, ze moznost zen mit deti souvisi s okmazikem, kdy coby jako mala holcicka opustila telo svoji maminky a fazi slunce v ten okamzik. Dnes treba vedci prisli na to, ze zeny mouhou vylucovat jiste protilatky, ktere brani poceti.
memu bratrovi a jeho manzelce rekl doktor, ze nikdy nebudou mit deti.
Jejich syn se narodil presne devet mesicu po svatbe.
Slysel jsem o lidech, kteri se snazili mit dite v CS po dobu deseti let, a neslo jim to.
Behem dvou mesicu pobytu v JAR ona prisla bez nejakych pridavnych leku do jineho stavu.
Slysel jsem o tom, ze zeny prisly do jineho stavu kratce pote, co jim bylo nabizeno dite na osvojeni nebo co se zacly pripravovat na dovolenou.
Kdyz jsme chteli mit deti, ja jsem rekl manzelce hned na zacatku, ze ji tyrat nejakymi zahadnymi leky a lecbami tyrat nebudu.
Udelal jsem dobre ? Myslim si, ze ano.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.