| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Pred 10 dni jsem rodila svou dcerku v Motolske porodnici. Vrele mohu doporucit!!! Cetla jsem na techto strankach o porodnicich v Praze pekne i ty osklive recense a proto jsem nevedela kam rodit vlastne pujdu.Motol zvitezil a ja jsem jenom rada. Spontalni porod byl vyvolan po prasknuti vody druhy den rano. Mela jsem napsany porodni plan a ten se doktori a dokonce i sestricky doslova nasprtaly. Bylo videt, ze zatim mnoho maminek tuto moznost nevyuziva a proto je porodni plan docela zajimal i z jinych duvodu. U porodu byl muj pritel(otec miminka) a meli jsme umozneno byt spolu uz od prvnich silnych stahu v pripravovne, coz byla pekna koupelnicka se sprchou, micem a vanou. To vse jsme mohli samozrejme pouzivat v prvni i druhe dobe porodni. Kdyz uz jsem byla dostatecne pripravena k samotnemu porodu, presunul nas personal ¨sestricek a porodni asistentka do vedlejsi mistnosti kde bylo porodni kreslo. Doporuruji nechat o sebe pecovat sestricky "zakynky", ktere se teprv uci. Jsou neskutecne vstricne , mile i opatrne k mamince i budoucimu tatinkovi:-). Jejich pomoc byla k nezaplaceni! Epidural mi nasadily skoro az ke konci otviraci faze, takze jsem si velmi sylne kontrakce po pul minute opravdu uzila az , az , ale samotne tlaceni mimca na svet mi pak pripadalo jako prochazka ruzovou zahradou. S partnerem jsme dokonce zertovali a sama se divim, ze tato anestezie tak perfektne funguje. Dokonce ani nohy od pasu dolu mi neznecitlively a mohla jsem po porodu za nekolik minut chodit.
Nastrih jsem si v porodnim planu neprala.Jen pokud by to bylo nutne. Doktor cekal az do chvile, kdy mi hrozilo spontalni natrzeni hraze, ale pak se me zeptal zda muze nastrihnout. Souhlasila jsem a zazertovala, aby me jen potom pekne zasil, protoze se chci libit priteli:-).
Abych to tedy shrnula. Napiste si porodni plan, vemte si s sebou pritele, maminku, nebo kamarada, ktery tam bude pro vas a doktori se pak snazi vice:-).
Motol mi byl posledni mesic domovem. Nejdrive rizikove oddeleni (pekne oddeleni s prijemnym personalem), potom v porodnici 2dny na cekatelskem pokoji (bez negativnich referenci) a nakonec oddeleni sestinedeli, kde jen jednu malickost predce jenom vytknou musim! Kojeni si vyzaduje dobrych rad jiz od zacatku. Sama jsem je nedostala a nebyt maminek skusenych , ktere mi poradily, sestry na tomto oddeleni mi konkretni radou usitou na muj problem neporadily. Miminko me odmitalo, potom bylo mleka malo a chyby vychytavam jeste ted doma. Proto se ptejte a ptejte!!!!Doma vam uz nikdo radu neda!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.