| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K výživě novorozenců a kojenců

I já jsem se na vlastní kůži přesvědčila,že nejdůležitější je být v pohodě.Když jsem čekala soje první mimčo,byla jsem přesvědčená o tom,že kojení je naprosto běžná a samozřejmá věc.A ouha.Asi v 5týdnech Filípek řval,řval a řval.Přes dobré rady a hlavně mojí snahu kojit jsem stále přikládala,jenže když není,tak není.A tak jsme asi třikrát s obrovskýma kruhama pod očima navštívili poradnu,kde jsme pozorovali jak dítěti klesá váha.Jelikož jsem alergik Filda dostal Nutrilon Pepti.Filda netrpěl bolestma bříška,krásně rostl a všichni jsme byli spokojený.Když jsem čekala toho druhého,řekla jsem si,že to prostě zvládnu,a když všude píší,že není ženy která by nemohla kojit,byla jse přesvědčená,ze to musí jít.A co myslíte.Už z porodnice jsme odcházeli s příkrmem.Jenže moje mlíčko bylo tak slabé,že se David napil,a během 20min.plakal opět hlady.Nakonec to u nás vypadalo tak,že jsme krmili snad každou hodinu.Bohužel mu ani Nutr.Pepti nevyhovoval,tak jsme zkoušeli co by bylo nejlepší.Po mlíčkách se kroutil bolestma bříška,nebo stále ublinkával.Nakonec jsme vyhráli s Omneem.Můžu fakt doporučit.Jak je teda vidět není jednoduché ani kojit,ale ani krmit lahvičkou.Mám kamarádku,která v půl roce svojí holčičku kojí po 4hodinách,v noci spí jak dudek,a je náramně spokojená.Když krmíme společně,tak já než ohřeju vodu,smíchám s mlíčkem,ona má dávno nakojíno i vykrkáno.Kojení je prostě pohoda,ale když to nejde,tak se z toho prostě svět nezhroutí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.