| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Jano,
podle mých zkušeností a Tvého popisu předpokládám, že jsi ležela na oddělení šestinedělí P5 (je tam JIPka a nadstandarty). Navíc na jiném oddělení jsem se nesetkala s takovým chováním lékařů a ženských sester jako zde, přesně si dokážu představit ten boj o samozřejmé informace a někdy i o základní péči. Také jsem mohla sledovat dění ze dvou různých pohledů, jako "běžný" pacient (sakra, proč jsou matky brány jako pacientky a mateřství jako nemoc?) a jako snacha velmi dobré známé a spolupracovnice nejvyšších představitelů této kliniky. Také o mně nikdo moc nevěděl, ale bylo zajímavé sledovat chování, když se někdo dozvěděl. Ovšem mé zkušenosti jsou jen dva týdny staré, takže mohu konstatovat, že se nic podstatného nezměnilo, což je škoda, protože kromě těch ne příliš příjemných zkušeností z oddělení P5 mám opravdu pocit, že všichni dělají co mohou, aby se u Apolináře rodilo příjemně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.