| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Na prohlídce u nového lékaře

Kačko, to je moc dobře, že tak pěkně popisuješ své těhotenství, všechny Vaše příběhy se zájmem sleduji a přeji Vám krásné miminko.
My s manželem se o miminko usilovně snažíme už 8 měsíců a zatím neúspěšně.
Moje lékařka mi připadala naprosto skvělá, ale jen do doby než jsem začala mít problémy. Při pokusech o miminko jsem začala s měřením bazálních teplot a ukázalo se, že mám ovulaci velmi nepravidelně asi jednou za 4 měsíce. Když jsem chtěla po své "soukromé" lékařce něco na upravení cyklu, řekla, že tohle vyřeší jedině antikoncepce a poslala mě do čekárny abych si nějakou vybrala na nástěnce. To mně úplně dorazilo. Samozřejmě, že jsem odešla bez antikoncepce a pevně rozhodnuta změnit doktora. To jsem ještě netušila, co mně čeká. Jsem z Havířova, kde nejspíš panuje ještě hluboká totalita. Vydala jsem se k doktorce, kterou mi doporučily kamarádky. Jaké bylo mé překvapení, když mi sestřička řekla, že do jejich obvodu nepatřím, to snad nemusím popisovat, od takové lékařky raději rychle pryč. Tak jsem vyzkoušela další tip. Ani tam jsem nepochodila. V "nadstandardní soukromé" ordinaci mají už velké množství pacientek a další nepřijímají. Další pokusy jsem zatím neučinila, ale pokud někdo znáte na Ostravsku nějakého dobrého lékaře, který ještě přijímá pacientky, dejte mi prosím vědět.
Kačko, vydrž psát i po narození miminka, držím palce.
Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.