| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tak jsem se taky neudržela. Myslím si, že paní doktorka nikomu nediktuje kolik má mít dětí a v jakém věkovém odstupu. To by si každý rozumný člověk měl rozvážit sám. Podle mě je nejlepší věnovat se dítěti co nejvíce a uspokojovat jeho biologické potřeby bezvýhradně a zcela. Dudlík považuji za něco nepřirozeného a násilného. Jestli má dítě silnou potřebu sát, pak chce zcela jistě mámino prso a ne cosi gumového. Myslím si, že jestli je navařeno nebo uklizeno, je zcela nepodstatné. Až dítko odroste kojení může člověk vařit a uklízet celé dny. Když se Honzík narodil, byla jsem rozhodnutá obejít se bez dudlíku a podařilo se mi to. Výhradně kojíme, do tří měsíců jsme kojili po hodině,i v kratších intervalech. Honzík byl často u prsu i přes hodinu. Neuznávám názor, že si dítě dělá z matky živý dudlík. Dítě přece neví, že nějaké dudlíky existují. Respektovala jsem jeho potřebu být v mé blízkosti. Výsledkem toho je klidné dítě, které ví, že má zázemí, a že si nemusí všechno ˇvyřvat´. Něco takového, jako jsou ´řevy´ vůbec neznáme. Až budeme mít druhé miminko, budeme využívat výborný baby vak od Pechů, ve kterém se dá kojit i za pochodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.