| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
k tomu období věčného proč. U nás bych spíš řekla období věčných otázek. A taky neustálého brebentění, kdy alespoň při jídle musím okřikovat, aby alespoň na chvilku zavřela pusinu a měla čas se najíst.
Taky jsme byli u zápisu ve školce a líbilo se jí tam, ale když přijde řeč, že by tedy od září měla do školky jít, tvrdí, že nechce. Jsem na ni celkem zvědavá. Bydlíme na vesnici a děti se tu znají, proto doufám, že když tam bude mít kamarády, se kterými si i teď hrává, zvládne to. Chtěla bych ji tam dávat každý den, mám pocit, že už se s námi doma nudí a že společnost dětí potřebuje. Máme ale doma ještě mladšího rošťáka, a tak nebude problém, pokud do školky nebude chtít. Já budu s malým ještě minimálně dva roky doma.
Jak se Vaši rošťáci stydí? Zuzanka hodně. Jak jsem psala, doma pusu nezavře, ale jakmile vyjdeme za vrata, nedostane z ní nikdo slovo. Nekomunikuje ani s dětským lékařem.Přemlouvám, vysvětluje, ale nepomáhá to.
Přeju pevné nervy. Mám pocit, že jsou potřeba stále pevnější a pevnější...
Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.