| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky jsem vstoupila i nevstoupila…

Kdyby rozhodovala jen za sebe??? A není náhodou celé tažení za svobodnou možnost potratů vedeno v lini "žena si může se svým tělem nakládat jak uzná za vhodné"??? Aha, takže žena může dítě zabít ještě než se narodí a to je správné, protože nijak nehazarduje a pouze nakládá se svým tělem. pokud se ale rozhodne opět se svým tělem naložit jak uzná za vhodné a to ještě s přihlédnutím k tomu, aby miminku připravila co možná nejpříjemnější příchod na svět, tak hazarduje a na to už právo nemá...zajímavá teorie.
Jak už někdo psal, i v porodnici se může stát, že miminko umře, ale zhruba devadesát procent žen rodí bez problémů. Ty ostatní povětšinou doma ani nerodí, protože buď jim o riziku řekne někdo při vyšetření a pokud je to něco, co se nedá zjistit, funguje u většiny těhotných zdravý instinkt, který říká, když se něco děje tak, jak by nemělo...Jistě, že i tak jsou rizika, ale riziko největší je vůbec se narodit, neznám nic rizikovějšího, než život sám. Já jsem se rozhodla doma nerodit, protože jsem si po deseti letech od posledního porodu na to netroufla. Ale vybrala jsem si alespoň přátelskou porodnici, kde jsem mohla mít svého manžela a synka. Obdivuji však ženy, které jsou natolik sebevědomé (myslím, že o sebevědomí a vědomí vlastní schopnosti), že to dokáží. Kromě toho - někde jsem četla, že pro fyziologický porod jsou nejvíce rizikové jsou právě porody v porodnicích...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.