| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky jsem vstoupila i nevstoupila…

jako někde medu. Ty taková stará větev a jediný co tě zajímá aby ses nenakazila a ten malinkej nevinnej bezbranej novorozeneček s nedovyvinutou imunitou na kterýho cizí ženský chmatají a prskají a kolem běhají psi a padají z nich chlupy...tak ten novorozeneček se ani bránit nemůže, ani napsat něco z čeho by bylo jasný jako z těch vašich článků, že myslí převážně jen na sebe na svůj úžasný supr zážitek.
Fakt, to by mě zajímalo, to mi některá vysvětlete tohle, považuju za legitimní, avšak nerozumné rodit doma, je-li lékařská péče dostupná, neboť naše babičky dobře věděly co je dobré, rodily doma a úmrtnost byla vskutku nemalá. A teď dotaz - Proč rodíte doma? l.Kvůli sobě - je to pro vás lepší? 2.Kvůli dítěti - je to pro něj lepší? Poctivě mi napište, jestli si opravdu myslíte, že je to pro novorozence lepší. Mě to zajímá. Pro mě je porod jen cesta jak přijít na svět. Je to těžké a vždycky se všechno nepovede, ale dneska se už spousta lidí opravdu upřímně snaží být matkám k užitku. To nejdůležitější se děje před tím a potom. Z tohoto hlediska mi vaše zaujetí porodem připadá malicherné. Stejně to zapomenete. Prostě se mi zdá, že když se rozhodnete rodit doma, myslíte jen na sebe. Sorry, to je můj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.