| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj Stepanko a ostatni,
ja jsem v hodne podobne situaci jako Ty a mnoho jinych v teto diskuzi, muj manzel je australan a mame 3leteho syna. od pocatku me vsichni varovali, rikali je to kluk ti jsou pomalejsi a jeste je vystaven dvoum jazykum, ten urcite zacne mluvit pozde a bude mit problemy. muj manzel vubec nemluvi cesky a doma mluvime anglicky, ja od pocatku mluvim na adama cesky ( kdyz je manzel doma tak i anglicky ) a manzel mluvi na adama pouze anglicky. nemeli jsme s tim zadny problem, adam zacal mluvit velmi brzo a uz ve dvou letech mluvil plynne cesky a zacinal s anglictinou, ted uz cesky i rika "r" a anglicky mluvi ve vetach. hodne se stykame s rodinami ktere jsou ve stejne situaci ( taninek mluvi anglicky a maminka cesky ) a musim rict ze je to docela sranda nas syn si totiz dlouho myslel ze takk je to vsude a pokud k nam prisel na navstevu nejaky chlap okamzite na nej mluvil anglicky a na zeny cesky, samozrejme kdyz prisla nejaka pouze anglicky mluvici pani tak adam nechapal ze nerozumi cesky, ted jsou mu tri roky a tri mesice a chape ze nekdo mluvi cesky a nekdo anglicky a velmi snadno prechazi z jedne reci do druhe, se mnou mluvi bud cesky nebo anglicky podle toho jak na nej promluvim,
jinak bych moc rada poznala v praze pary ktere jsou na tom jako mi protoze si myslim ze i do budoucnosti pro nase deti je dulezite vedet ze v takovehle situaci jsou i jine deti a aby si nepripadali odlisni a aby se nebranili mluvit jinak nez cesky, takze prosim kdo ma zajem nas poznat prosim ozvete se!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.