| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První narozeniny

Ahoj Kačko,


tak dlouho jsem se ti chystala napsat... Pokaždé, když jsem si přečetla Tvůj nový příspěvek, ale nakonec z toho vždycky nějak sešlo. Tak to tedy doženu alespoň nyní. Chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvé "slohovky" plné prospěšných informací, které mi často pomohly už v době mého těhotenství. Každý měsíc jsem netrpělivě čekala, co bude u Vás nového a pak jsem porovnávala. Tvůj popis porodu mě uklidnil, protože jinak jsem vždy slýchala strašlivé historky, které jsem si snažila nepřipouštět, ale znáš to, když jdeš do něčeho a nevíš jaké to bude... Později mě rozesmála Tvá zmínka o bolavém palci, neboť ten jsem si užila také. Moc mě mrzí, že už další příspěvky nebudou, a musím Ti říct, že Tě v každém směru obdivuji, protože stihnout chlapečka, domácnost, přestěhování do Anglie a ještě k tomu všemu informovat o všech událostech okolo sebe, navíc poutavou formou, to je vskutku výkon.
Kačko, držím Tobě, i Tvým dvěma "chlapům" palce, ať se Vám vše v v životě daří dle Vašich představ a doufám, že se na stránkách RODINY nějaký Tvůj článek někdy v budoucnu přece jenom objeví.

Měj se moc hezky

Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.