| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 20 týdnů

Ahoj Míšo.Nejspíš jsem teď na vše,co se děje kolem Vojtíška dost vyplašená a asi více než je zdrávo.Zatím u něj nikdo od jeho 6 týdnů dovednosti nezkoušel.Když mu bylo 6 týdnů,začal marodit,měl nález na průduškách,dostal antibiotika.Ačkoliv podle mého byl na tom stále hůř,paní doktorka mi říkala,že už po léčbě nemá poslechový nález a že se to již bude jen lepšit.Napsala mu hedelix,malej se mi ale při kašli dusil hlenama,který vykašlával,modral,kolikrát jsem mu musela bouchnout do zádíček,aby nabral dech...U paní doktorky sme byly 3x do týdne,vždy mi řekla,že poslechově je čistý,ať vydržím,že se to bude jen zlepšovat,že kašel někdy přetrvává déle,to vše trvalo 3 týdny.Poté mi najednou přestal i pít,i čůrat,naštěstí byla sobota,jela jsem s ním na pohotovost.Mě poslali dom pro věci a když jsem přijela zpět do nemocnice už na nás čekala rychlá a odvezla nás do Hradce Králové na JIP.Tam sme byli týden,nesměla sem víc,než ho hladit po ručičkách,hlavičku měl v plexiskle,kvůli zvlhčenému kyslíku.první 2dny měl místo jídla výživu v kapačkách,další 2 dny sondou.Pak ukázal,že již flašku utáhne,ale ne z prsu,přeložili nás na oddělení,kde sme byli měsíc.Měl spoustu vyšetření,výsledek byl:černý kašel,oboustraný zápal plic,počátek astma.Bylo toho dost,na tak malého tvorečka,spousta léků,foukaček..Změnila jsem lékaře,ale ten ho zatím viděl jen 3x,a to při registraci,jen letmo,poté přijel k nám domů,protože mu to ze seriologie potvrdili ten černý kašel,pak minulý týden.Všechna jeho pozornost se soustřeďuje na plíce a průdušky a na očkování,protože krom porodnice Vojtík ještě očkován nebyl,shání čím ho očkovat a kdy,aby mu to neublížilo.Proto se o něj tolik bojím...Dík za povzbuzení.Jana.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.