| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky jsem vstoupila i nevstoupila…

AD, chapu tvoje obavy, ale mel bys asi take k tomu vsemu dodat, kolik casu probehne v bezne porodnici, dokud skutecne reagujete na nejaky nastaly problem. Krizove situaci behem sveho jedineho porodu v jedne brnenske porodnici zazila jsem 2x. Jednou zaznam monitoru poukazoval na moznou nutnost CR. Na vlastnich nohach dosla jsem dlouhou chodbou na operacni sal, jsem si prevlekla, pak jsem dostala kyslik a nasadily zase monitor. Cc. 20 minut, dokud bylo rozhodnuto, ze duvody na CR pominuly. 15 hodin pozdeji, kdy zacala jsem hroutit z vycerpani, pockala jsem na monitor asi 15 minut, protoze zaroven zadny nebyl volny. V hroznym strachu, ze se neco spatneho deje, nesnazily se to prede mnou skryvat. Vse se vyresilo tak asi za hodinu. Nestacil by ten cas na prevoz do nemocnici, pokud sanitka byla by vybavena diagnostickou technikou a vyskolenym teamem? Prece v Norsku, v Nemecku nebo v Holandsku nikdo by nedovolil rodit doma, jesltli neni mozny prevoz do porodnici do 20 minut.
Mel bys take dodat, jak to ted vypada s porodnymi domy v Cesku a kolik je ochoty mezi tvymi kolegy je vytvorit. Ze porodnice jsou dost dobre vybavene to nepopru, ale duvody, aby personal se choval k rodicce skutecne empaticky a profesionalne, aby vedely a vyhovely jeji pranim, vytvorene nejsou. Kolik rodicek v CR rodi s PA nebo doktorem, ktere uz znaji delsi dobu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.