| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Pardubická krajská nemocnice, a.s.

To o té průkazce je možné,ale v Hradci mi ji sami nabídli na památku a moc ráda do ní koukám.Jinak s epidurálem asi jak kdy a jak komu.Když jsem u Vás rodila poprvé,nikdo mi ho ani nenabíd,rodila jsem 15 hod.,šil mě 3/4 hod.(tenkrát byl novej doktor),měla jsem 28 stehů,u druhého porodu mě doktorka u Vás málem zabila,rodila jsem 21 hod.(bylo to mé nejmenší dítě),epidurál jsem si vyprosila na primáři,který náhodou přišel a přede mnou i mým mužem tu "doktorku" seřval,že mě týrá zbytečně,že už jsem dávno mohla mít odrodíno,nadosmrti mám poškozenou páteř.Stehů bylo 32.Ani jednou mi neřekli,že mám doleva stočenou dělohu a co se s tím dá dělat.Když jsem se s třetím dítětem přišla ukázat asi v sedmém měsíci,že necítím už 12 hod.pohyby,doktor mě seřval,co tam na noc otravuju,že malá jen spí(a to mě nechal téměř 3 hod.napůl sedět,napůl ležet,nemohla jsem se pak ani hnout).Rodit bych k Vám už nešla,ani kdyby jste mě za to platili."Vyměnili" jste budovu,ještě by to chtělo personál!!! Dceru jsem porodila v Hradci,měla 4,10 kg,upozornili mě na tu stočenou dělohu,že si mám lehnout na pravý bok(na posledních 10 min.,ne na 4 hod.),aby se zkvalitnili kontrakce a já nebyla tak potrhaná.Nakonec jsem neměla ani jeden steh!!!Sestřičky,porodní asistentky i doktoři samá ochota,samá rada,samý úsměv-a to byli utahaní-já ten den rodila jako dvanáctá z šestnácti!Byl to zatím můj nejkrásnější a nejrychlejší porod,na který moc ráda vzpomínám.Už se moc těším na listopad,že si to u nich zopakuju(dá-li Bůh a nestane se to neštěstí,že bych se dostala do rukou Vám,coby spádové nemocnici).Každého odrazuju od porodu u Vás,není o co stát!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.