| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Katko, myslím si, že to není jen Tvůj problém, připadá mi to problém dnešní doby. Sama vím, jaký máš asi pocit, protože jsem to zažila sama na svou kůži letos v únoru. S tím rozdílem, že to bylo staré 12. týdnů. Což je doba, kdy už si vlastně myslíš, že už by mohlo být všechno v pořádku. Bohužel nebylo. Strávila jsem týden v nemocnici, protože bylo navíc podezření i na mimoděložní těhotenství. Naštěstí se to nepotvrdilo.
Na rozdíl od Tebe, mi lékař doporučil neotěhotnět 100% půl roku a doporučoval rok počkat. Tak nevím, čí rada je lepší. Zapoměla jsem napsat, že je mi 29 let a už máme doma 8-letou dceru. První těhotenství bylo naprosto v pořádku. Tak se sama sebe taky ptám,proč zrovna teď to nevyšlo.
Musíš se s tím srovnat (já taky) a věřit, že to příště určitě vyjde.
Všem, kdo mají stejnej problém držím palce, aby příští těhotenství bylo takové, jaké má být.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.