| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jirka už s námi nebydlí

Celý pátek jsem o tomto článku přemýšlela a pořád se k této diskusi vracím. Já jsem článek pochopila tak, že pisatelku velmi mrzí, že nevěděla o tom, v jakám je Jirka zdravotním stavu dřív, než se rozhodla si jej vzít do rodiny. Myslím si, že ji velmi trápí, že jej má vrátit do anonymního prostředí, kde ho nikdo nebude milovat, jako oni a kde bude zcela jistě strádat, přinejmenším psychicky. Vůbec nechápu, proč všichni odsuzujete matku, která se brání odevzdat svoje dítě do ústavu a "vzdát to". Pisatelka zcela určitě není z těch, co by, byť těžké úkoly vzdávaly, a ona se rozhodla vytrvat a tomu dítěti pomoct a teď je velmi nešťastná z toho, že to nezvládla. Kdyby se moje dítě narodilo těžce postižené a já jsem se o něj nedokázala postarat, taky bych ho nikdy nedala do ústavu. Cítila bych se ale tak zodpovědná za jeho život, že bych volila krajní řešení. To ale samozřejmě nejde, pokud má maminka těch dětí víc.
V poslední době se na Rodině v diskuzích setkávám s neuvěřitelnou netolerancí, která je zřejmě jen hodně řídkým odvarem stavu naší společnosti. Proč napadáte pisatelku za její víru v Boha? Já věřící nejsem, a je mi úplně jedno, jestli někdo konzultuje svá rozhodnutí v modlitbách s Bohem nebo s kámoškou na diskošce u vizoura, ale pro řadu lidí tady by ta druhá varianta byla jistě mnohem přijatelnější.
Mirka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.