| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úvahy jednoho městského člověka

Tak zaprvé, když mi někdo tvrdí, že používání papírových plen je ekonomičtější než používání látkových plen, tak si pomyslím, že neumí počítat a takové ty bláboly, že pak má víc času na dítě vůbec neuznávám. Ještě ke všemu píšete, že nemáte dost peněz na BIO potraviny, ale na pleny máte, to mě opravdu zaráží. Podle mého je to jen pohodlnost a opravdu necitelnost vůči přírodě. Já sama mám dvě děti, kterým se věnuji opravdu hodně a vždy jsem používala pleny látkové a věřte mi, že jsem času opravdu neměla nazbyt, neboť starší dítě jsem měla vážně nemocné. Další věc je, že pokud dojíždíte kamkoliv autem, tak zatěžuje životní prostředí víc, než kdybyste bydleli ve městě. Souhlasím, že bydlet na vesnici je dnes přepych. Zajímalo by mne, jak by příroda vypadala, kdyby se každý z města odstěhoval na vesnici. Ono je to spíše hezké pro vás, než pro tu přírodu. Ale alespoň ukazujete dětem, jak to jde žít více s přírodou, což uznávám. A také si nemyslím, že používání kvalitních potravin je nutně dražší, než těch nekvalitních, záleží přece na výběru a spotřebě.
Ono přece neplatí, že žít mimo město znamená žít méně ekologicky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.