| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úvahy jednoho městského člověka

Milado,
Tvoji situaci znám a vím, co sis prožila (alespoň z Tvých článků). Já tyhle problémy nemám. Kačenka sice trochu ekzém má, ale opravdu jen trochu a úplně stačí ji mazat indulonou, když je to horší, tak Holtovou mastí, a plenky na to nemají vliv. Ten článek jsem psala jako svoje osobní zamyšlení nad tím, jak se začal měnit můj pohled na život, když jsem odešla z centra města na okraj do domečku. Neznamená to, že každý musí žít tak jako já, že by se všichni měli odstěhovat z města nebo začít používat látkové pleny. Reaguji na příspěvky, ve kterých se ty předsudky jasně odrážejí. Jestlis to tak nepochopila, tak jsem to možná nenapsala dost jasně, ale když někdo píše, že kdo používá látkové pleny, nemá čas na děti, protože je musí prát a žehlit, tak mu odpovídám, že mně to žádný čas neubírá, protože to praní ho nezabere a nežehlím. Když mi někdo píše o neekologičnosti pracích prostředků, tak mu odpovím, že existují i jiné, ekologické.
Ne každý má děti s tak hrozným ekzémem jako Ty - a konec konců články o tom píšeš zase Ty. Taky bych mohla reagovat, že nevím, co naděláš, já takové problémy nemám.
Ale to by bylo asi dost mimo, viď?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.