| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezva porod na Bulovce

To klubíčko lze provádět i tak, že si mimčo jakoby posadíš na obě propletené ruce. Já to používala, když dcerka byla těžší. Měla totiž hypertonii šíje, takže jsme cvičili intenzivně Vojtu a jinak než v klubíčku ji nesměli chovat. Ona se totiž hrozně propínala a bylo takřka nemožné ji udržet - sotva jsme ji vzali do klubíčka, rázem se zklidnila. Sice na mě lidi koukali, jak ji to proboha mačkám, chudinku malou, ale to mě nijak netrápilo. Takže si dovoluji dát radu maminkám: pokud zjistíte, že se vaše miminko při "normálním" držení (jednou rukou u ramene) vzpíná, kroutí, prostě je znát, že je mu to nepohodlné, doporučuji navštívit lékaře. Nic to být nemusí, ale taky může. Nechci nikoho strašit, jen mám tuto zkušenost.
Pokud některá chcete, můžu poslat mailem obrázek, jak to klubíčko vypadá - i když popisy jsou velmi přesné. Našla jsem brožurku, kterou jsme dostali na rehabilitaci a kde jsou názorné obrázky. Můj mail je v záhlaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.