| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezva porod na Bulovce

Gabino, ja si vzpominam na presnou formulaci. Doporucovala jsem vam PRACOVAT nad svym mozeckem, a to v situaci, kdyz zase jste tvrdila, ze nic o porodnictvi neruzumime a ze nemame vubec o cem mluvit, proto ze VY se svym porodem jste vyrovnana perfektne. Tak mne napadlo, ze trpite nedostatkem predstavivosti, ze je vam to tezko se predstavit, ze nekdo muze prozivat neco citlivejsim zpusobem nez vy. Presdstavivost, Gabino, je kvalita intelektualni, jeji absence neznamena nemoc. Takze skutecne lecit se vas nikdy neposilala jsem. Nevzpominam se jestli nikdy v zivote poslala jsem nekoho se lecit.
Co se tyka laicke diskusi, tak reknu vam jako clovek z narocniho oboru (ale ne z biochemii): odbornik ma povinnost umet psat o svym oboru nejenom detailne, argumentovane a ucene. Musi take umet to vysvetlit jednoduse a zrozumitelne pro laika. 2x vice nez mne se to tyka lekarnika a lekare: totiz oni pracuji s lidma. A jestli skutecne se stalo, ze PA pouzila hormonalni pripravek bezduvodne, anebo ze nevysvetlila proc podava leky a z jakeho duvodu rusi slib, tak se zachovala nejenom neprofesionalne, ale i porusila zakony. Co se tyka mych laickych znalosti, tak jsou to informace, ktere najdes v odborne literature, popularni vedecke literature a v informacnich strankach pro budouci rodicky. Nevidim duvod, proc o tom nemohla bych mluvit, a take pripadne se prosit odborne vzdelanych lidi, aby mne doplnili anebo opravili. Vy, Gabino, myslim, ze nejste odbornice, a neuvedla jste zatim nic, co by svedcilo o vasich vetsich laickych znalostech. Jestli je mate, tak zvedave na nej cekam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.