| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Profese psychologa

Dobrý den!
Je mi 31 let, mám tři děti - osmiletou holku a čtyřletá dvojčátka. Přes můj těžký život v dětství (zdrav. hendikep, neúplná rodina) jsem vždy byla až chorobná optimistka. Všechny tři děti jsem zvládla docela dobře. Sama pomáhám a radím dalším rodinám s dvojčaty. Jsem dost aktivní. Ale před dvěma lety jsem začala trpět paníckou úzkostí. Paní doktorka psychiatrička mi předepsala Cipralex, který pomohl, ale s očekávaným nástupem do práce (budu pracovat v poradně pro maminky) se můj stav zhoršuje. Své tělo jsem se už naučila poslouchat, ale zkouší na mě stále něco nového (zimnice, brnění rukou a pod.) Můj optimismus se úplně vytrácí. Spíš mě možná trápí, že jsem vždy všem stále oporou a když sama potřebuju pomoc, není nikdo. Naštěstí manžel se s mými stavy smířil a již mi je nevyčítá a čeká, co ukáže čas. Nyní beru čtrnást dnáí Neurol a alspoň mohu trochu žít. Mám ovšem strach ze závislosti. Když bylo dvojčatům pět měsíců, začala jsem trpět šílenou nespavostí a od té doby beru Stilnox každou noc. Něco se asi tehdy pokazilo a já nemohu přijít na to, co to bylo. Všem radím a sama se sebou si poradit nedokážu. Když jsem svoji "slabost" sdělila "tchánům", aby více pomohli s dětmi setkala jsem se s velikým opovržením. To je také možná to, co mě moc trápí. Myslíte si, že až začnu pracovat přijdu na jiné myšlenky a vše se zlepší? Jsem doma již 9 let.
Děkuji moc Pavlína

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.