| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úvahy jednoho městského člověka

Já jsem taky z města a bohužel to nevyůadá, že bychom se v dohledné době někam odstěhovali, manžel je na město dost silně fixován a kdoví, jestli já bych to zvládla, i když zkusit bych to chtěla. Ale obě moje holčiny vyrostly na látkových plenách. Byla jsem tu sice za blázna, ale nevadilo mi to. Jestli je to lacinější nevím, ale že je to ekologičtější, to vím zcela bezpečně a myslím, že zdravému prostředí a zdravému životnímu stylu je třeba obětovat trochu času. Dříve se děti aktivněji zapojovali do prací doma a kolem hospodářství a je to myslím mnohem lepší výchova než si s dětmi pořád jen hrát. My děláme všechno společně a snažím se, aby viděly, o čem ten život je. Balkón máme osázený kořením a bylinkami, každý víkend vyrážíme do přírody a nosíme odtamtud spoustu šišek, oříšků, větviček na dekorace nebo bylinky na sušení či vaření, teď se chystáme na bezinky, budeme zavařovat. Myslím, že ekologicky se dá žít prakticky kdekoliv, jen se člověk musí trochu snažit a obětovat něco ze svého pohodlí. Ale upřímně řečeno. Vám všem z venkova hrozně závidím, byť nevím, jak bych to zvládala. Ale vím jistě, že manžel by byl příšerně nešťastný a za to mi to nestojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.