| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice

Dne 2. 9. 2005 se mi v litomyšlské porodnici narodila holčička Marina. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se o nás v době našeho pobytu starali. Většina sestřiček, porodních asistentek a doktorů byla velmi milá, vstřícná a příjemná. Jmenovitě bych chtěla poděkovat panu doktoru Machovi, našemu porodníkovi, slečně porodní asistentce Veronice Pytlíkové, která se vždy příjemně usmívala, dokázala poradit a povzbudit a sestřičce na novorozeneckém oddělení paní Applové, která nám pomáhala s kojením a opravdu měla velikou trpělivost a myslím, že mnoho maminek díky ní umí kojit.
S litomyšlskou porodnicí jsme byli já i můj manžel velmi spokojeni. Dlouho jsme vybírali, kam pojedeme rodit a porodnice v Litomyšli vyhrála z několika důvodů. První dítě jsme rodila do vody v porodnici ve Vysokém Mýtě, která je dnes již zrušena. Druhému dítěti jsem také chtěla dopřát to, čemu říkám „hezký porod“.. Hledala jsem tedy porodnici, kde se dá také rodit do vody, což v Litomyšli umožňují. Bohužel mám pocit, že tam do vody rodí ne příliš rádi, rodičky se od toho snaží spíše odradit a já jsem se tam v tomto ohledu cítila jako rarita, nicméně nakonec to vyšlo a porod do vody se podařil. Důvodů, proč jsem volila Litomyšl, bylo ale více. Například mi velmi vyhovovala možnost návštěv i na pokojích, samozřejmě na základě dohody, mám totiž pocit, že je lepší, když přijdou návštěvy do porodnice než potom všechny domů. Mile mě překvapilo, že když jsem sestřičkám řekly například o tom, že nám špatně odtéká sprcha, ještě ten den ji přišel opravář spravit. Celkově se k nám všichni chovali velmi vstřícně. Jsem ráda, že jsem si pro porod vybrala litomyšlskou porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.