| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úvahy jednoho městského člověka

Chápu, chápu, je to fakt hrozný, že spojení nejsou a opravdu se někdy a nějak do toho města musí zajet. Jde o to, do jaké míry je to nutné. Nevím, jestli mě správně chápeš, myslím, že ty se snažíš moc tím autem nejezdit a pokud to jde, tak to zařídit bez auta. Ono je ale spousta lidí, co chtějí mít domeček za městem, ale každý den(podle mě nesmyslně) dojíždí do města, aby odvezli děti do školy, nakoupili si, dali děti do kroužků atd.. Já vím, že ti to připadá bez auta nemyslitelné, ale já myslím, že plno těch cest je zbytečných. Každý takový človíček chce samozřejmě využít veškeré výhody města, ale nechce si v tom špinavém městě žít. Určitě to není tvůj případ. Já mám známé, kteří dokud byli mladí a neměli kde bydlet, tak byli hrozní ekologové, dost věcí jsem se tenkrát od nich naučila. Plno věcí mi přímo kritizovali, tenkrát jsem už měla děti a oni né. Pak se jim narodilo dítě a oni začali zjišťovat, že je to všechno hrozně hezké, ale musí ze svých ekologických požadavků ustupovat, také stárli a narodilo se jim druhé dítě a to se rozhodli, že budou žít na vesnici. Dnes mají auto, které tak urputně kritizovali a jezdí s ním každý den do práce. Naštěstí mají školu a školku ve vesnici, ale doktora mají 10km daleko. Najednou jde ekologie stranou a už ustupují v tolika věcech, že já jenom žasnu. Tak právě nevím, jestli by nebylo vpodstatě lepší, kdyby zůstali ve městě. Oni si mohli vybrat, ty třebas ne. Dnes nemají ani čas, vlastně ani peníze, aby se u nás zastavili na čaj, a to říkají, že je to jen 30 minut vlakem, že to není žádný problém. Je pravda, že já si čas najdu a ráda u nich přespíme i s dětmi, ti se tedy ohromně vyblbnou a je nám tam hezky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.