| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky Petro,
je mi Tě upřímně líto, taky zažívám, i když nyní už jen málo, podobné pocity jako ty. Já jsem bohužel malého nekojila, nějakou dobu jsem odstříkavala a pak jsem přešla na hypoalergenní mléka. Napřed to byl BeBa , pak když už měl junior ekzém, tak dostal Nutrilon pepti, s tím, že může mít alergii na mléko. Ta se nejvíce projevuje jako ekzem ve tvářích, no a protože se mu ekzém po tomhle tom mléku hrozně zhoršil, tak jsem mu dala Sunar hypoalergenní 2. No po konzultaci s alergologem jsem udělala dobře. Na testech nám vyšlo suspektně mléko a hlavně vaječný bílek. Ten jsem dítěti v životě nepodala , ale jak protože očkovací trojkombinace Alditepera se pěstuje na kuřecich embriích, tak alergii na vaječný bílek získal tímto způsobem. nevím, možná jsem Ti pomohla, ale zkus se vyvarovat vaječného bílku, na ostatní věci jako E stabilizatory či co, na to se vykašli, to jsou pověry. Jenom tu čokoládu, citrusy a tak hlídej.
Jo a promazávám ho Exicipialem s mandlovým olejem a mastí od Dr. Papa Gaye. Má to být nějaká zázračná mast z Africké rostliny , no nevím, ale určitě ho pěkně promastí. Co mu pomáhá nevím. Taky jsme byli u moře v Tunisku na 14 dní. Zcela určitě mu to pomohlo, na jak dloho nevím. Dneska má ekzém jenom na tvářích-občas je mažu kortikoidama a na těle už ne. Jo a když má někdě zarudlé pupínkaté ložisko, tak to mažu na noc 4% Taninovou mastí, na vysušení. Když měl malej ekzém opravdu strašnej, tak jsem ho promašťovala až 7x denně.( Doma mám mastnou celou koupelnu a dodneška to nejde umejt.)
No koukám pěkně jsem se rozepsala. Tak mnoho zdaru a ozvi se.

P.S. Floating je koupání v takové nádrži se slanou vodou, hraje tam hudba a jinak tě tam zavřou.
( Vhodné pro klaustrofobiky ):-)))))). Ve vyhledavači si zadej Floating a tam najdeš nějaké podniky, které se tím zabívají.

Gabriela

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.