| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice Brno - Bohunice

Nejsem zvykla reagovat na nazory,ktere si na internetu prectu,ale u tohoto nazoru mi to nedalo..
Vy jste Magdi asi nikdy nezazila opravdu spatny pristup personalu a spatnou peci, jinak by jste nemohla napsat co jste napsala. Jestli to,co tady popisujete se Vam zda nic extra, pak nevim,co jste cekala. Ja osobne se chystam do Bohunic rodit letos v prosinci a pokud se ke mne budou chovat tak,jak tady popisujete, budu spokojena.
Moje sestra rodila pred vice jak sesti lety na Polni, coz Vy byste pravdepodobne asi nerozdychala. Tam se tomu dalo opravdu rict nic extra! Letos v cervnu rodila podruhe a v Bohunicich. Oproti Polni byla tentokrat z pristupu personalu nadsena! Clovek asi musi zazit neco horsiho,aby si pak vazil i standardu.
Navic..dle meho nazoru je devet mesicu tehotenstvi dost dlouha doba,aby jste si mohla zjistit alespon par zakladnich veci, jako jsou praktiky kojeni..navic existuji i kurzy kojeni a pece o novorozence.
A musim se zastat sester, ze asi opravdu nemaji na starost peci jen o jednu pacientku,ale musi se venovat vsem. Podle Vaseho popisu jsem pochopila,ze co jste potrebovala,s tim Vam pomohli. To,ze jste se tri dny po porodu poradne nevyspala, to si zazila nejspis kazda novopecena maminka. To uz je ale udel vsech, ktere se rozhodly poridit si miminko a starat se o nej... Takova starost ma jak prijemne,tak i neprijemne stranky, cim prave nedostatek spanku nejspis bude..
Jinak Vam ovsem preji jen to nej a Vasemu miminku,at krasne roste.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.