| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezdětná manželství

tak to jsem zase ja. Co jsem objevila tuto stranku, a pekne jsem se tu minuly tyden vykecala, je mi o hodne lepsi. Pekne jsem se vyspala, ani v praci me tak vsechno nerozcilovalo a doma neni uklizene. Po pravde me prekvapilo, kolik lidi ma uplne ty stejne problemy jako ja. Uz jsem si myslela, ze ty problemy s neochotou doktoru budou asi mnou. A kdyz jsem se na okraj kazdeho zeptala, byl(a) nad miru s nasim zdravotnictvim spokojeny. To se teda neda rict o me.
Ale vite co se rika co bolo to bolo terazky som....
Daly jste mi enrgii do dalsiho zivota. Je pravda, ze s hledanim noveho doktora jeste pockam, nechci nic uspechat, abych zase nenarazila. Ale ma par otazek.
Slysela nektera z vas o tom ze se doporucuje pred otehotnenim aby oaba partneri brali antibiotika? Ja kdyz to rekla moji doktorce tak se mi jenom vysmala.
Ale ja to nasla na netu, teda jenom v anglictine
http://www.drmirkin.com/
a tam se pise:
Before infertile couples spend between $10,000 and $150,000 for infertility evaluations and treatments, they should ask their gynecologists to treat them with newer erythomycins, Zithromax (250 mg once a day for 8 days) or Biaxin (500 mg BID for 10 days), for chlamydia and mycoplasma infections
Nez infetalni par zacne utracet tisice dolaru za lecbu, meli by si rict u sveho doktora aby je lecil na infekce chlamidia a mycoplasma nejnovejsimi antiboitiky zithromax 250mg jednkrat denne po 8 dny nebo biaxin 500mg po 10 dnu.
A meli by to brat oba ve stejnou dobu.
Moje dalsi otazka je o hormonech ktere tady vesele vsechny papkate. Ja si o ne rekla jednou. Doktorka me naservirovala 5 tabletek (na jmeno si uz nevzpomenu) Berou se prvnich 5 dnu menstruacniho cyklu. Samozrejme to nezabralo a tak me hned hnala na umele oplodneni. pry to vsechno ostatni je ztrat casu. Ale jak to tady ctu tak si spis myslim, ze by to byla ztrata jejich penez.
A tak bych se vas rada zeptala. Mluvite tady o soukromych klinikach. Jak te tezke se objednat u vas do soukrome kliniky a kolik to stoji? A jak je tezke dostat od doktora hormony bez zdravotniho pojisteni( Uz na morave nejaky ten patek nebydlim a zdravotni pojisteni tam nemam, ale rada to vsechno zaplatim).A jak radi predepisuji antibiotika. Tady vam doktor penicilin neda az kdyz uz je opravdu zle.
A posledni prosbicka. Nekde tady jsem se docetla, ze u muzu se da nizky pocet spermii lecit vytaminy. Muzete mi o tom napsat vic?
MOc a moc dekuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.