| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jirka už s námi nebydlí

Po přečtení tohoto článku jsem byla v šoku. Tato paní by se měla především léčit, vyhledat dobrého psychiatra, než bude pozdě, stále se odkazuje na Boha, ale spíš mám pocit, že se u ní rozvíjí pořádná neurologická porucha! A to snad pečuje ješte o děti, to se tedy bojím dopředu, jak to odnesou.
Vezme si na sebe břímě, které nemůže absolutně zvládnout a detailním popisem toho, co všechno musela protrpět si snad libuje, jak teď budou všichni obdivně vzhlížet. Je především nezpodpovědná!! Je mi velice líto Jirky, který nemůže za to jak jej biologičtí rodiče odvrhli ještě před narozením a podepsali se na něm. Ale přece pokud není v mých silách to zvládnout nemohu mluvit o nějaké pomoci na úkor jiných lidí a hlavně dětí. Jak by vysvětlovala Daníkovi, že přišel o oko a pod. A že naučila své děti lásce k postiženým? To snad se mi nechce vůbec věřit, že by se někomu stýskalo po týrání. Já vím, že chlapeček za to nemůže, je zde potřeba zvolit jiný postup, v rodině bez ostatních dětí, přece nelze ohrožovat neuváženým jednání ostatní, on za to nemůže, ale vy máte odpovědnost! Musíme všichni zvažovat své síly na co máme a na co ne.Je hezké si říci já pomůžu všem dětem v domovech a všem zvířatům v útulích a všem nemocným atd atd, ale pokud není pomoc uvážená, není to vlastně pomoc.
Ale zpět k paní, opravdu jsem byla v šoku z toho chodu jejích myšlenek, to nemůže být v pořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.