| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

teprve jsme dorazili z ockovani. Nahnala jsem to do postele, ale delaji neskutecny bugr. Oba:(. Grrrrrr. Kacce jsem teda nedala plinu a rekla ji, ze se proste nesmi pocurat. Takze uz vidim jak budu prevlikat rano nove povlecenou postel. Co se tyce odpolka, tak bych to videla jen na Mecholupy. Mam totiz tak neskutecnou mrchu jako naposled ve 12 letech. Bude to tim debilnim Cerazettem. Kralovstvi za nekolik baleni Exlutonu. Potrebovala bych do lekarny. Takze je muzem pohonit na motorce na Veronak a pak treba zapadnout do detskeho koutku v Duze. Doufam teda, ze bude fachcit kdyz tam dneska ma byt ta vernisaz. Teda ja ty smrady snad pujdu zabit a reknu tatovi, ze si udelame nove. Co tam v decaku provozujou je neskutecne. Teda to bude ale dvojka. A to uz jsem prisla o jediny klidny cas sama pro sebe-no to je dost nadneseny-proste o zehlenicko v klidku u TV. Ty potvory ted posledni tri dny delaji bugr do pul jedenacte v noci, takze z VV slysim kazde treti slovo. Vojta se v klidku vyspi mezi 19,00-20,00 a pak ty 2,5h drzi basu se segrou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.