| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme v práci čekali moje dítě

Moc ráda čtu podobné příspěvky plné jemného humoru. Moc díky.
U nás to bylo podobné až na to, že já jsem slepičí prdelka a hned jsem to řekla. Nebo to bylo spíš tím, že jsme se přes rok snažili a pořád nic, tak kolegyně v práci každý měsíc vyzvídaly. Jediná reakce mě překvapila a to mé nejbližší kolegině. Vlastně jen my dvě jsme to práci uměly. Byla poněkud zaražená, sice mi popřála, ale dost divně až jsem si řekla, že je také těhotná a nikomu to neřekla a taky že jo. Byla o dva týny "těhotnější" než já a ještě to nechtěla nikde říkat. Takže se honem honem scháněli nové holčiny, abychom je stihly zaučit. A jinak to u nás probíhalo podobně až na to, že jsem všem řekla, že jsem těhotná a né nemocná či práce neschopná a ať mě tolik neobletávají a že když budu potřebovat, řeknu si. Druhá kolegyňka si zase ráda nechala otevřít i dveře :-)). Ale musím říct, že byli moc tolerantní, když mě nebo kolegyni bylo ráno opravdu zle, stačilo zavolat, že dopoledne nepříjdu a nebo, aby pro mě dojeli a vyhověli nám. Ráda na to vzpomínám. Teď máme k 20-ti měsíční holčice ještě 6-ti nedělního chlapečka a někdy bych se tam s chutí vrátila a trochu si odpočinula :-)). Ale jinak jsem
moc spokojená a neměnila bych.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.