| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vypočítáte datum porodu?

ahoj Dášo,jsem ráda,že se našel někdo další na pokec.protože jak asi víš sama tak na neschopence je to nuda.Tda aspoň pro mě,protože jsem dělala kadeřnici a svojí práci tak milovala,že jsem tam dokázala pobývat denně 12hod a teď nemám jak se říká do čeho píchnout.Nesmím nic dělat ale stějně teď když už jse na tom líp něco doma poklízím-nedá mi to..jedinou výhodou toho,že jse doma je to že si vstávám kdy chci a to kolikrát neni dřív jak v 11hod:-)
Jinak já jsem 10+1 a termín mi určili na 19.5.ale už se moc těším na toho kulíška malinkýho.A jak si na tom s přibýváním?
Mě bylo do skoro 8tt zle denně takže jsem zhubla 5kg.Teď jsem měla radost že jsem kilo nabrala ale už je to zas fuč protože mi nebylo dobře.dělá mi problém něco sníst krom ovoce a zeleniny.Nejlepší je když se setkávám s maminama v poradně stejně těhotnýma to mám pocit,že jsem si měla vzít polštářek abych mezi ně zapadla:-))
No docela jsem se rozkecala.Budu se těšit na tvoje zkušenosti.Měj se krásně. pa.P.S jsem z Prahy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.