| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čau holky,
omlouvám se, položila jsem tady dotazy na nádobí a žárlení a já nevím co ještě a pak se ani neukážu ... mám teď doma celkem hukot, Kryštofovi se konečně pěkně rozjela ta choroba, co měla Aháta s Erikem a tak ho mám doma z jeslí. No a A+E už tolik nespí a rozdělili si to tak, že když jeden spí, druhej řve. Takže tady nikdy není ticho. Ráno se budí v 6 a večer uléhají v 11. Asi mě klepne. A ještě musím dělat ty věci do práce. Já si přesně říkala, že se něco posere, když to vezmu. Zákony schválnosti fungujou. No ale konec stýskání.
Díky všem za tipy na nádobí, prozkoumám to a snad se taky nového dočkáme ;-)
Markéto to žárlení mě zajímalo abych věděla, na co se mám těšit. Kryštof je zatím naštěstí mimořádně v pohodě, ale zatím nejde o žádné braní hraček atp. Ale je zlatej, chodí jim furt dávat dudu a když jde do jeslí, jde se s nima rozloučit (aniž bychom to po něm někdy chtěli) a tak. Ale je fakt, že si vynucuje pozornost tím, že dělá strašný blbosti. Neretarduje, nedělá naschvály, ale prostě poslechne až na po padesáté, se vším mlátí, furt ječí, píská ... no a to je dost těžký na něj nekřičet. Docela se mi ulevilo, že to máte doma podobný, my to zrovna nedávno probírali, že na něj nesmíme furt tak řvát, ale kdo to má vydržet? Notabene když na nic jiného nezabere :-( Ale nechtěla jsem to nikdy dělat, švagrová furt na děti řvala a bylo mi to protivný a teď se někdy přistihnu že buď já nebo Pavel mu říkáme na všechno NE celej den :-(
Símo měla jsem taky stejný pocity a i když si to teď nedovedeš představit, tak pak to bude úplně samozřejmý, že je budeš mít stejně ráda. I když ještě první návštěvu K. v porodnici jsem ořvala, když šel domů a já s miminama zůstávala tam, přišlo mi to vůči němu hrozný, ale pak už to bylo rychle dobrý. Taky mi pomohlo právě to, že nežárlil.
Kačko na UTZ držím palce, ale bude to dobrý, uvidíš! Jinak fotky a povídání snad někdy pošlu, ale hned to asi nebude...
Všem díky za přání Erikovi k svátku. Je to fakt, že to mají dost blízko k narozkám, ale my byli vůbec rádi, že jsme se na nějakých jménech shodli, tak už jsme pak svátek neřešili ;-)
Jo a boty taky nemám, bunda snad vydržela loňská, ale ještě nějaký termo kalhoty by to chtělo ... kombinézu mám, ale něco na dobu, kdy nebudou úplně mrazy ne...
Símo nemáte v Plzni Deichmanna? Jsem v Praze ve výloze viděla nějaký zimní botky za 599,-, ale v ruce jsem je neměla, tak materiál nevím. Vypadaly ale celkem dobře.
Uf, tak jsem Vás zahltila, snad vám to neva, ale když nestíhám psát průběžně, tak alespoň jedna velká dávka :-)
Prodlouženej víkend taky beru, pokud teda na tu naši sestavu budete mít nerva.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.