| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čau,
tak to je Leni fajn, že zvládáte. Jinak můžu pro Símu a Kačku ještě potvrdit, že je to fakt jednodušší než poprvé ... sice je větší frmol, ale už vím, že děti mohou i řvát a jsem na ten řev zvyklá, tak mě to tak nenervuje jako kdysi u Kryštofa. Taky to nevyspání líp snáším, rpostě člověk už je tak nějak otupělej a ví, že někdy bude zase líp ;-) I když teda podle těch mých výlevů tady to musí vypadat, že jsem v těžký krizi, ale já to vždycky vypustím na vás a hned je to lepší :-)))

Matkou roku by podle mě měla být Ivka, protože když já si vzpomenu, jak tady občas jen lehce napsala, že Lubo jede zase na pár dní pryč, takže to má včetně nocí sama na povel a víc to nekomentovala ... já bych vám tady sepsala román, pokud bych teda rovnou neskočila z mostu :-))) Takže Ivko docela často teď na tebe myslím a smekám!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.