| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jirka už s námi nebydlí 2.

Ano, nejsem diplomatka...byla jsem skutecne zhrozena. Vy jste to vyjadrila lepe, myslim ze postizene deti by mely byt "normalni" soucasti obcanske spolecnosti, tedy ne je odstavit do ustavu jak nekdo psal. Nepochopili jste me, vyjadrila jsem svuj nazor skutecne bez obalu - jirikovi i sobe mozna jeste vice ublizili tim, ze se na nej nebyli podivat. Obrovska, nepochopitelna chyba, za kterou plati tim, ze mohl byt nekdo (i jirik) poranen, at dusevne ci fyzicky. Mozna mu mohli ublizit vic tim, ze si ho vzali a pote vratili..kdo vi?
A za druhe, zdravy rozum musi byt na prvnim miste.
JInak, jak nekdo psal ze deti u me neziskaji nic, a ze jsem necitliva, tak nevim co dodat...ja i dite, ktere si beru domu, si "vyzkousim" - nemusime si vzajemne sednout, tedy hlavne ja diteti, ale muze tam byt neco kvuli cemu bych se i ja necitila dobre...a k tomu pobytu, beru si chlapce, 16 let, ktery u nas travi vikendy a prazdniny. Mysli si, ze jsme skutecne citlivi, a ma nas rad. Radi bychom mu pomohli i financne nebo jinak ve startu do zivota. Nedelam rozdil mezi nim a mymi detmi. Jestli k nam jezdi na akce, to se musite zeptat jeho, ale je pravda ze treba na diskoteku ho pustim..jednak mu verim, a i kdyz jsem ho driv nenapadne hlidala, snazim se ho tou vetsi volnosti vychovat k tomu, ze nesmi zklamat mou duveru.. a on to vi. Brala jsem si i postizenou desetiletou holcicku, u ktere jsem uvazovala i o adopci. Ale bylo ji daleko lepe v ustavu, kde mela kazdodenni rehabilitace, peci, a u nas travila opet vikendy a prazdniny...mela tam svou komunitu, sve pratele, kteri na tom byli stejne a my kazdy den telefonovali, dvakrat tydne zajeli, sli na zmrzku, do zoo...a na vikend byla u nas. Prijde mi to naprosto prirozene. Opet jsem to vyjadril trosku bez obalu, ale jinak to nejde. Deti miluji, ale sve vlastni bych takto nikdy neohrozila. Chci se jim venovat, potrebuji se jim venovat, a nemohu delat rozdily mezi mymi a cizimi, at v pozitivnim ci negativnim smyslu. Jirik zabiral prilis casu, sil a byl nebezpecny. A uz to se dalo zjistit. Mohli dat domov diteti, ktere by bylo "v poradku", nebo melo vadu se kterou se da bez problemu fungovat v prumerne rodine....a to by dnes bylo stastne.
Nicmene, jsem rada ze pani tusim Katerina mela odvahu napsat sem svuj pribeh - je to poucne. Vse, co rozpouta diskusi a prinuti cloveka premyslet je poucne.
S uctou
"zhrozena"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.