| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O skrblíkovství mého muže

Bohužel, boty, které nevydrží nošení se dají koupit i v takovém obchodě, jako je Tesco na Národní třídě, případně obuv Reno v Bílé labuti. V Tesku jsem prostřední dceři koupila ke konci školního roku sportovní boty za téměř 700,- Kč. Na táboře dostaly první trhliny, ke konci prázdnin se urvala podrážka, takže putovaly do popelnice. Myslela jsem, že sportovní boty, pokud nejsou zakoupené u Vietnamců, nějaké to "zatížení" vydrží. Nevydržely. Loni na podzim jsem v zmíněném Renu koupila nejstarší dceři kozačky. Byly zlevněné z 2 000,- na polovinu. Cena vysoká, ale na něžnou nožku velikosti 41 se boty neshání nejlíp. Na konci zimy jsme zjistily, že se pomalu ale jistě odpárává pata. Prostě k vzteku.
Nejstarší dcera si víc jak před dvěma lety našetřila alespoň část sumy nutné pro zakoupení bot značky Gladiator. Nad jejich cenou mi vstávaly vlasy na hlavě, ale dcera boty nosí v zimě v létě a dodneška jsou téměř jako nové. Kozačky z Rena, kde cenová hladina není nejmenší, nepřežily zimu.
S nákupem bot pro synka to rovněž není jednoduché, noha mu roste bleskovým tempem, navíc má palec o dost delší než ostatní prsty, takže dokáže špičku boty docela slušně "provrtat". Ani nepočítám, co ve školce oddělal bačkor. Boty, které zakoupíme na jaře jsou na podzim malé. Boty, které něco vydrží, stojí téměř 700,- Kč. Ale stejně když vidím ty botky u stánků, nemám chuť do nich investovat, zvlášť když všechny tři děti mají rodový sklon k ploché noze a k "iksákům".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.