| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vero, dekuji, dekuji, dekuji .... za tento prispevek!!!! Vice takovych dobrych zprav, prosim. Bara zacala jist prikrmy v 8. mesici, chodit v 16. a ted, kdyz je ji 17 mesicu, doma jeste nemame nocnik. Babicky, pratety a zname nas povazuji za exoty, pokud nas nepodezrivaji ze zanedbavani pece. Nikde jsem to necetla, ale vnitrne plne souhlasim se vsim, co jsi napsala. Az dite bude schopne naznacit, ze chce curat, pak ma cenu zacinat s nocnikem. Na sve vnitrni pocity davam od te doby, co jsem Barunku mucila od 7. mesice mrkvickou a zcela zbytecne. Protoze z meho mleka krasne pribyvala a po 8. mesici se krasne rozjedla na prikrmech sama. Tak s jejim chozenim jsem se uz nenechala vynervovat a vyplatilo se to. Od prvniho kroku do zcela bezproblemoveho chozeni nam to trvalo 3 tydny. Ted nas okoli trapi nocnikem. Ja vysvetluju a vysvetluju, ale proti jejich: "Ale vzdyt my jsme to taky tak delali (rozumej, ja sedela na nocniku od roku, moje neter od 6 mesicu!) a nic se nestalo." my uz dochazeji argumenty. Diky za tento clanek, mam ho vytisteny a vsem ho pri dalsi debate na toto nikdy nekoncici teme proste predlozim. Diky.... Jeste dodatek. Kamaradka dala sveho syna na nocnik ve 2 letech, od prvniho posazeni do posledni plenky jim to zabralo 10 dni. Predtim nocnik nevidel a prozatim se od te doby nepocural. Dalsi dobra zprava. Pavla

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.