| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Karcinogenní dudlíky – nejspíš jim to zase projde

Kájo, děcka mám tři. Jejda, to si nemyslím, že jsi špatná máma, to by mně teda nenapdalo dávat špatnost matky do souvislosti s dudlíkem. Vždyť to neděláš, aby děcko dalo pokoj, aby sis mohla zakouřit a flákat se, ale proto, aby bylo spokojený, než uděláš všechno důležitý doma.

Ale je teda zas fakt, že dudlík závislost je, tak já se tomu radši vyhýbám (ale děcka ho stejně nechtěly, tak jsme holt měli vždycky doma bordel, jelikož jsem nic nestíhala). Teď jsem ráda, že ten dudlík odmítli, i když jsem těm prvním dvěma ho zkoušela, protože mi nějak došlo, že je to takový nepřirozený. Že jsme měli doma při malém kojenci neudělanou práci, to už odnesl čas a nikdo na to nevzpomene :-), zato jsem klidnější, že děcko bylo jako miminko uklidněný vždycky mou přítomností a ne věcí. Já mámt otiž dojem, že dítě, když si zvykne být uklidňovaný věcma, tak že to pak vyžaduje i v dospělosti, jelikož se to v dětství naučilo. Že bude mít třeba tendenci hledat uspokojení ve věci a ne v lidském pohlazení. Jedno ale musím říct, moje teorie má velkou trhlinu :-)). Je náročný si dokázat udržet milej úsměv a soustředit se na své právě se kojící miminko v zabordeleným bytě hi hi.


Takže když to shrnu : na miminko soustředěná šťastná máma je to nejpřednější

Tak s tím Vulkánem a Bočkem nevím, mně se nezdá, že by vědomě vyráběli ze špatnýho kaučuku. Asi ale kupujou levnej, a tím pádem nespolehlivě kvalitní. Určitě by si měli laboratorně ověřovat vzorky z každé dodávky. No, tohle vědí jen oni sami, kde vznikl ten problém a my to tu nevyřešíme. Určitě je lepší kupovat dražší dudlíky (našla jsem značky) Nuk, nebo bébé-jou, nebo Baby nova, nebo se mi zdá dobrej Avent. V nich přece nemůže nic být, to jsou firmy světový, který by si nevzaly na triko se znemožnit, ne a cena dudlíků je vysoká, že snad nemusej být vyrobeny z podřadného kaučuku? I když sjem slyšela před lety o aféře výrobců s PVC přidávaným do kousátek a taky to byly věhlasné firmy. Ale u těch firem, co jsem uvedla, bych zradu nečekala, to je německá, holandská a britská firma, žádná made in asie.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.